tillage1.jpgtillage2.jpgtillage3.jpgtillage4.jpgtillage5.jpgtillage6.jpg

Naujienos

Tapytojų ir grafikų pleneras „ALAUŠAS 2006"

Dalyviai:
Česlovas Polonskis (Vilnius)
Chordana Gonsales Krus (Kosta Rika)
Edita Utarienė (Vilnius)
Virginija Kalinauskaitė (Vilnius)
Vitalija Petraitytė (Klaipėda)
Vilija Kisieliūtė-Jonušienė (Vilnius)
Rimantas Silkauskas (Vilnius)
Asta Rudminaitė (Vilnius)

Tarptautinis tapytojų ir akvarelininkų pleneras „ALAUŠAS 2005"

Dalyviai:
Vladimir Rinkevič (Minskas)
Aistė Bugailiškytė (Vilnius)
Saulė Urbanavičiūtė-Beinorienė (Vilnius)
Simas Žaltauskas (Vilnius)
Emilija Gaspariūnaitė-Taločkienė (Vilnius)
Goda Gudaitytė-Šimkuvienė (Vilnius)
Jerzy Martynow (Tarnovas)
Laima Kriukelienė (Utena)

Tapytojų ir fotomenininkų pleneras „ALAUŠAS 2004"

Dalyviai:
Judita Budriūtė (Kaunas)
Jurga Sabienė (Vilnius)
Ramūnė Lebedytė (Vilnius)
Jolanta Krivickaitė (Vilnius)
Aistė Juškevičiūtė (Kaunas)
Adolfas Sinkevičius (Utena)
Ramūnas Misiūnas (Utena)
Valentas Laurinavičius (Molėtai)
Audronė Misiukaitė-Driskiuvienė (Utena)

Tapytojų pleneras „ALAUŠAS 2003"

Dalyviai:
Eugenijus Raugas (Zarasai)
Vytautas Tamoliūnas (Kaunas)
Jonas Juodzevičius (Kaunas)
Jūratė Mitalienė (Utena)
Danutė Taraškevičiūtė-Burbienė (Utena)

Tapytojų ir skulptorių pleneras „ALAUŠAS 2002"

Dalyviai:
Violeta Juodzevičiūtė (Kaunas)
Gražvydas Kardokas (Kaunas)
Vytautas Poška (Vilnius)
Romualdas Pučekas (Dusetos)
Jonas Balaišis (Utena)
Valentinas Šimonėlis (Utena)

Tapytojų pleneras „ALAUŠAS 2001"

Dalyviai:
Vladas Lisaitis (Vilnius)
Gražina Janina Vitartaitė (Vilnius)
Viačeslavas Sokoleckis (Vilnius)
Alvydas Stauskas (Dusetos)
Gražina Luckutė-Butkienė (Kaunas)
Jonas Pleckevičius (Utena)

Tapytojų ir skulptorių pleneras „ALAUŠAS 2000"

Dalyviai:
Ramunė Ulevičienė (Utena)
Vidas Drėgva (Vilnius)
Viktoras Štaras (Vilnius)
Juozas Sučila (Vilnius)
Pranas Kaziūnas (Utena)
Rolandas Kaziūnas (Utena)
Romas Kazlauskas (Vilnius)

Tapybos pleneras „ALAUŠAS 1999"

Dalyviai:
Danius Galiauskas (Utena)
Gintaras Gesevičius (Utena)
Sigita Klemkaitė (Rokiškis)
Antanas Obcarskas (Kaunas)
Jonas Pleckevičius (Utena)
Dalia Puodžiukienė (Utena)
Aloyzas Stasiulevičius (Vilnius)
Andrius Surgailis (Utena)
Gintarė Uogintaitė (Vilnius)
Bronius Uogintas (Vilnius)
Arvydas Urniežius (Vilnius)

Joomla templates by a4joomla